Zapraszamy na Uroczystości 100 lecia Objawień Fatimskich
Wpisany przez ks. proboszcz Jacek Wawrzyniak SDS   
sobota, 06 maja 2017 16:18

W sobotę 13 maja, będziemy przeżywać 100 rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. O godz. 17.30 nabożeństwo majowe podczas, którego poświecimy kapliczkę Matki Bożej jako wotum naszej wdzięczności. O godz. 18.00 uroczysta Msza Święta z homilią. Jedna z intencji Mszy Świętej będzie sprawowana za ofiarodawców na kapliczkę Matki Bożej. Po Mszy Świętej wyruszmy w procesji różańcowej – procesji światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej ulicami naszego miasta. Procesja wyruszy spod naszego kościoła i przejdzie ulicami Trzebnicka, Dworcowa i Wyszyńskiego do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zakończy się odśpiewaniem Apelu Fatimskiego. Chciejmy wziąć udział w tej wielkiej uroczystości rocznicowej, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski dla nas, naszych rodzin, naszych obornickich parafii i prosić o pokój dla świata i nawrócenie grzeszników.

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Dandelion Theme  Valid XHTML and CSS.