Ogłoszenia Duszpasterskie - 23 lipca 2017 r.
sobota, 22 lipca 2017 10:02

1.    W dzisiejszą niedzielę, obchodzimy w Kowalach odpust ku czci św. Anny. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 9.45.
2.    Także dzisiaj po każdej Mszy Świętej święcimy pojazdy z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców. Ofiary zbierane podczas poświęcenia przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.
3.    Trwa remont naszego kościoła, który polecajmy Dobremu Bogu w naszych modlitwach.
4.    Spotkanie Kręgu Biblijnego w poniedziałek, po Mszy Św. wieczornej w salce na plebanii.
5.    4 sierpnia, tradycyjnie będziemy gościć pielgrzymów z Głogowa, zdążających na Jasną Górę. Zatrzymają się u nas na Mszę Św., krótki odpoczynek oraz na posiłek. Zwyczajem lat ubiegłych chcemy ich godnie ugościć. Dlatego też, do skarbonek z tyłu kościoła i przy wyjściach bocznych można wrzucić pieniążki na zakup żywności i napojów dla pielgrzymów. Za ofiary składamy Bóg zapłać. 
6.    W dniach 2 – 10 sierpnia wyruszy spod katedry wrocławskiej 37 Piesza Pielgrzymka Wrocławska na Jasną Górę. Grupa salwatoriańska wyruszy dzień później 3 sierpnia z Trzebnicy. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej do grupy 8 i do grupy duchowej. Szczegółowych informacji udziela ks. Jerzy.
7.    Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, w jaki sposób osoby cierpiący na celiakię i inne choroby mogą przyjmować Komunię św.? Natomiast w „Niedzieli” wywiad z Rafałem Blechaczem, wybitnym pianistą, jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów na świecie o muzyce, karierze i wierze w Boga.
8.    W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp. Władysława Smoleń z Obornik Śląskich. Wieczny odpoczynek….

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Dandelion Theme  Valid XHTML and CSS.