Podziękowanie za Tornister
Wpisany przez ks. Rafał Masarczyk SDS   
wtorek, 05 września 2017 15:25

Mamy już za sobą kolejną diecezjalną akcję „ Wyprawka dla Żaczka” w którą włączył się obornicki Caritas a wraz z nim wierni z naszych parafii. Zebrano wyposażenie do 49 tornistrów. 29 jest rozdysponowana w naszych szkołach a 20 zostało dostarczonych do Caritas Archidiecezji Wrocławskiej. W ten sposób do polskich dzieci na Białorusi i Ukrainie trafi ok.200 tornistrów wyposażonych w potrzebne uczniom artykuły. W imieniu Międzyparafialnego Zespołu Caritas w Obornikach Śląskich, a przede wszystkim w imieniu obdarowanych dzieci ,wszystkim naszym parafianom ,którzy wzięli udział w zbiórce , składamy najserdeczniejsze Bóg Zapłać!

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Dandelion Theme  Valid XHTML and CSS.