I Komunia Św. w Obornikach Śl. - 19.05.2013 r.
Wpisany przez Ks. Michał Gołębiowski SDS   
wtorek, 18 czerwca 2013 12:38

Image

 Dnia 19 maja 2013 roku w parafii św. Judy Tadeusza i św. Antoniego Padewskiego w Obornikach Śląskich odbyła się Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Komunii udzielił Proboszcz – ks. Jacek Wawrzyniak SDS. Dzieci do przeżywania tej Uroczystości przygotował ich katecheta – ks. Michał Gołębiowski SDS.

Image Image

Oto lista dzieci, wg klasy:

Klasa 2a
1.    Amelia Adamczak
2.    Maja Adamek
3.    Amelia Bogacz
4.    Kacper Bryl
5.    Filip Czarnecki
6.    Szymon Czech
7.    Daniel Domaradzki
8.    Aleksandra Forysiak
9.    Bartosz Jankowski
10.    Marcelina Kobielska
11.    Igor Lejżak
12.    Michał Luty
13.    Emilia Nahotko
14.    Julia Nowowiejska
15.    Kornel Obłąk
16.    Anna Olejniczak
17.    Katarzyna Olejniczak
18.    Emil Sikora
19.    Filip Słomski
20.    Kacper Świerczek
21.    Grzegorz Węgrzynowicz
22.    Katarzyna Wojciechowska
23.    Paulina Wudarczyk
24.    Kaja Żuk
Klasa 2b
1.    Weronika Bosak
2.    Michał Bryłkowski
3.    Maciej Dąbrowski
4.    Maja Duzinkiewicz
5.    Mateusz Dzięgielewski
6.    Michał Gawroński
7.    Martyna Jędrkowiak
8.    Albert Kahalik
9.    Katarzyna Karpińska
10.    Beata Klejner
11.    Maciej Kobalczyk
12.    Oliwia Kozak
13.    Anita Lewińska
14.    Dawid Michałowski
15.    Kuba Musiał
16.    Jan Pernak
17.    Piotr Raczyński
18.    Martyna Sufin
19.    Kamil Świderski
20.    Mateusz Wacławik
21.    Aleksandra Widla
22.    Marcin Wyszyński
23.    Kinga Yildirim
Klasa 2c
1.    Magdalena Biel
2.    Kamila Błaszczyk
3.    Klaudia Cerkowniak
4.    Wojciech Dziarkowski
5.    Adam Gałka
6.    Jakub Gan
7.    Oskar Karkowski
8.    Szymon Kasperkiewicz
9.    Maja Majewska
10.    Martyna Mildyn
11.    Mateusz Olszewski
12.    Maksymilian Ośnicki
13.    Emilia Rejman
14.    Michał Religa
15.    Jakub Rzepiela
16.    Kacper Siwik
17.    Adrianna Unrug
18.    Julia Wdowiak
19.    Bartosz Woźniakiewicz
20.    Małgorzata Wróblewska
21.    Sebastian Zabiegło
Z klas 3
1.    Marek Widla
2.    Mateusz Netwinko
Spoza szkoły
1.    Maciej Markowicz
2.    Izabela Główka


                            Ks. Michał Gołębiowski SDS

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Dandelion Theme  Valid XHTML and CSS.