100 lecie Objawień Fatimskich - 13 maj 2017 r.
Wpisany przez ks. Rafał Masarczyk SDS   
wtorek, 16 maja 2017 14:29

W sobotę 13 maja, przeżywaliśmy 100 rocznicę objawień Matki Bożej w Fatimie. O godz. 17.30 odbyło się nabożeństwo majowe podczas, którego poświeciliśmy kapliczkę Matki Bożej jako wotum naszej wdzięczności. O godz. 18.00  odbyła się uroczysta Msza Święta z homilią. Jedna z intencji Mszy Świętej była sprawowana za ofiarodawców na kapliczkę Matki Bożej. Po Mszy Świętej wyruszyliśmy w procesji różańcowej – procesji światła z figurą Matki Bożej Fatimskiej ulicami naszego miasta. Procesja wyruszyła spod naszego kościoła i przeszła ulicami Trzebnicką, Dworcową i Wyszyńskiego do kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zakończyła się odśpiewaniem Apelu Fatimskiego.

 

 

 

 

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Dandelion Theme  Valid XHTML and CSS.