Ogłoszenia Duszpasterskie - 27 sierpnia 2017 r.
piątek, 25 sierpnia 2017 18:17

1.    Dzisiaj w naszym kościele o godz. 18.00, w ramach XXIV Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej,  zostanie wykonany spektakl z racji Roku św. Brata Alberta pt. „Być  dobry jak chleb”. Wystąpią: aktorzy Jerzy   Trela i Wojciech Trela, Sylwia Strugińska – spran, Andriy Nakonechnyj – trąbka, Nadiya Velychko  - organy. Scenariusz napisała Anna Drela.
2.    W minioną niedzielę ofiary do puszek jako pomoc dla poszkodowanych w nawałnicach wyniosły 5220, 72 zł. Za dar serca składamy Bóg zapłać.
3.    W piątek, 1 września, rozpoczyna się pielgrzymka do Fatimy. Zbiórka na parkingu przy naszym kościele o godz. 7.00.
4.    W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź dla dzieci i młodzieży o godz. 17.30. Po Mszy Św. wieczornej wymiana bilecików Straży Honorowej i spotkanie formacyjne. W sobotę po Mszy Św. o godz. 8.30 nabożeństwo pierwszo-sobotnie ku czci Niepokalanego Serca NMP. W tym dniu odwiedzimy chorych w domach z posługą sakramentalną.
5.    W sobotę, 2 września, o godz. 20.00 w naszym kościele, adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu uwielbienia pod hasłem „Przygoda życia”. Zapraszamy młodzież rozpoczynającą nowy rok szkolny i wszystkich parafian.
6.    W przyszłą niedzielę, zmiana tajemnic różańca świętego po Mszy Św. o godz. 8.30.
7.    Katechezy Przedmałżeńskie dla narzeczonych obu obornickich parafii rozpoczną się w naszej parafii we wtorek 12 września. Szczegółowy plan znajduje się w gablocie.
8.    Coroczne nocne czuwanie duchowieństwa i wiernych Archidiecezji Wrocławskiej na Jasnej Górze odbędzie z 15/16 września br. Wyjazd z Obornik Śl. w piątek 15 września o godz. 16.00 spod obydwu kościołów. Wyjazd powrotny z Jasnej Góry ok. godz. 1.30 w nocy. Koszt 55 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.  
9.    Solenizantom i jubilatom miesiąca września życzymy zdrowia, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.
10.    Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” dołączona jest płyta DVD ze słynnym filmem „Misja”. Natomiast w „Niedzieli” o żywej Koronie Jasnogórskiej Pani oraz o tym, że rodzice są nakłaniani, do tego, aby

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Dandelion Theme  Valid XHTML and CSS.