Ogłoszenia Duszpasterskie - 03 września 2017 r.
sobota, 02 września 2017 10:08

1.    Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańca świętego. Po południu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 – 17.00.
2.    W poniedziałek, spotkanie Kręgu Biblijnego, po Mszy Św. wieczornej, w salce na plebanii.
3.    W poniedziałek o godz. 9.00 Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego.
4.    Msza Święta zbiorowa w Fatimie w intencjach poleconych zostanie odprawiona przez ks. Proboszcza w poniedziałek 4 września o godz. 7.00. 
5.    Nabożeństwo do Przeczystego Serca św. Józefa w środę o godz. 17.30.
6.    Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed niedzielnymi chrztami, w środę, po Mszy Św. wieczornej, o godz. 18.30 w salce na plebanii.
7.    W przyszłą niedzielę, na Mszę Świętą o godz. 12.30 zapraszamy uczniów klasy 7 Szkoły Podstawowej oraz 2 i 3 Gimnazjum oraz ich rodziców. Po Mszy Św. spotkanie organizacyjne w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
8.    W przyszłą niedzielę, drugą miesiąca, taca przeznaczona na remont naszego kościoła. Remont kościoła polecajmy Dobremu Bogu w naszych modlitwach.
9.    Katechezy Przedmałżeńskie dla narzeczonych obu obornickich parafii rozpoczną się w naszej parafii we wtorek 12 września. Szczegółowy plan znajduje się w gablocie.
10.    Dzień Chorego obchodzony będzie w naszej parafii, w sobotę 16 września. Więcej informacji na ten temat podamy w przyszłą niedzielę. 
11.    W piątek 8 września rozpoczyna się Rok Ojca Franciszka Marii od Krzyża Jordana, założyciela salwatorianów i salwatorianek, który zakończy się 8 września 2018 roku w setną rocznicę Jego śmierci.
12.    Coroczne nocne czuwanie duchowieństwa i wiernych Archidiecezji Wrocławskiej na Jasnej Górze odbędzie z 15/16 września br. Wyjazd z Obornik Śl. w piątek 15 września o godz. 16.00 spod obydwu kościołów. Wyjazd powrotny z Jasnej Góry ok. godz. 1.30 w nocy. Koszt 55 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.  
13.    Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o tym, że niedziela bez Mszy Świętej nie jest niedzielą. Natomiast w „Niedzieli” o 70 rocznicy urodzin bł. ks. Jerzego Popiełuszko.

 


Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Dandelion Theme  Valid XHTML and CSS.